Financijsko poslovanje

Upisi - školska godina 2023./2024.
Sve dodatne informacije o potvrdi upisa možete dobiti pozivom na tel.: 023 627 626

POTVRDA UPISA - Školska godina 2023./2024.

Popis potrebnih dokumenata koji
su uvjet za upis u pojedini
program obrazovanja:

1. UPISNICA (dostavlja se elektroničkim putem srednje.e-upisi.hr ili elektroničkom poštom ured@pgszd.hr ili dolaskom u školu)
Printane upisnice iz sustava e-upisi trebaju biti potpisane od strane  roditelja/skrbnika
2. POTVRDA ŠKOLSKOG LIJEČNIKA (dostavlja se elektroničkim putem srednje.eupisi.hr ili elektroničkom poštom ured@pgszd.hr ili dolaskom u školu) - samo za strukovne smjerove: Grafički urednik-dizajner, Web dizajner i Medijski tehničar

Potpisane upisnice je moguće donijeti i osobno u školu:

10. - 12. srpnja od 9.00 do 12.00 sati

Prirodoslovno-grafička škola:

NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U 1. RAZRED SREDNJE ŠKOLE u školskoj godini 2024./2025.

Zadarska županija:

Natječaj za upis učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2024./2025.

Sve dodatne informacije možete dobiti:

Odluka je objavljena i na javnom dijelu NISpuSŠ sučelja (https://srednje.e-upisi.hr) u kategoriji Česta pitanja -> Važni dokumenti.

Upisni rokovi

Učenici će se prijavljivati za upis i upisivati u I. razred srednjih škola u školskoj godini 2024./2025. u ljetnome i jesenskome upisnom roku.

Više o rokovima...

Programi koje upisujemo: