Projekt Colaborativni laboratorij programa Erasmus+

Učenici Prirodoslovno-grafičke škole Zadar, Prirodoslovne i grafičke škole Rijeka te Škole primijenjene umjetnosti i dizajna Zadar kao partnera će kroz projekt CoLab na mobilnosti u EU unaprijediti svoja znanja, vještine i kompetencije stečene dosadašnjom formalnom izobrazbom, usvojiti nove inovativne tehnologije na stručnoj praksi u tvrtkama koje osiguravaju organizacije domaćini te se međusobno povezati i stvoriti preduvjete za suradnju na nacionalnoj razini. Učenici budućih medijskih, dizajnerskih, kemijskih i ekoloških zanimanja dobiti će na mobilnosti stručna iskustva u realnim uvjetima rada te se osnažiti za svoje buduće zanimanje i konkurentna europska tržišta rada.

U procesu pripreme ove projektne prijave zajedno s partnerima u inozemstvu i svim članicama nacionalnog konzorcija dogovorili smo programe i ishode učenja kojima učenici proširuju svoja znanja novim, modernim i naprednim tehnologijama u područjima svojih struka.

Programi:
Analysis of wastewater and polluting gases
Graphic design for WordPress

Digital media

Vještine i kompetencije koje će učenici razviti u sklopu programa CoLab:

• Primijeniti usvojena znanja na konkretne aktivnosti planiranog programa u realnom radnom okruženju
  • Prepoznati radne zadatke i radna okruženja članova projektnih timova unutar organizacije
  • Razviti radne navike, poduzetnički duh i osjećaj profesionalne odgovornosti
  • Izgraditi samopouzdanje te poticati osobni razvoj sudionika
  • Razviti vještine timskog rada sudionika
  • Poboljšati jezične kompetencije sudionika

Natječaj za izradu logotipa projekta

Natječaj za izradu logotipa projekta za učenike Nacionalnog konzorcija:

PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA ZADAR

PRIRODOSLOVNA I GRAFIČKA ŠKOLA RIJEKA

ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA

Dragi učenici pozivamo vas da se prijavite na natječaj za oblikovanje logotipa projekta Colaborativni laboratorij (akronim: CoLab) programa Erasmus+ u kojem ćete imati priliku i sami sudjelovati.

Cilj ovog natječaja je dobiti dizajnerska rješenja budućih sudionika mobilnosti, a kojima ćemo pojačati vidljivost i osnažiti vrijednost projekta.

UVJETI NATJEČAJA:
  • mogu sudjelovati učenici sve tri škole nacionalnog konzorcija
  • broj radova po sudioniku: svaki sudionik može poslati maksimalno dva (2) rada
  • uz svaki poslani rad potrebno je napisati: ime i prezime autora, opis rada (nije obavezno)
  • radovi se predaju projektnim koordinatorima:

Lea Ljuba Kocijan, Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zadar

Goran Gotlibović, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka

Anamarija Ivković, Prirodoslovno-grafička škola Zadar

• ili na mail: pgszadar@gmail.com
  • Format rada: do 30X45 cm (poželjno A4), ili elektroničkom poštom u obliku PDF dokumenta
  • Predaja radova je do petka 9.10.2020.

Za više informacija slobodno nas kontaktirajte na pgszadar@gmail.com