DRŽAVNA SMOTRA GTiAVT
Autor: Administrator , 8. 2. 2017.

Poštovani/ne ravnatelji/ce i mentori/ce,

ove godine nastavljamo tradiciju druženja i učenja okupljanjem učenica i učenika iz Obrazovnog sektora grafičke tehnologije i audiovizualnih tehnologija u školskoj godini 2016./2017.

Ovaj put naše će druženje biti malo drugačije – umjesto tradicionalnog natjecanja, organizirat ćemo smotru radova učenika iz svih naših škola. Zadržali smo karakter prethodnih natjecanja, uz male izmjene koje su u ovom trenutku neophodne, a i s ciljem promišljanja koncepta budućih susreta, natjecanja i smotri u našem sektoru. Naravno da i dalje očekujemo od svih naših sudionika maksimalan trud i zalaganje, ali uz manje pritiska, s obzirom na činjenicu da Smotra neće imati naglašeno natjecateljski karakter.
   Pozivamo sve škole, učenike i mentore da se odazovu sudjelovanju na Smotri koju smo, uz veliki trud članova Državnoga povjerenstva i škole domaćina, isplanirali u okvirima trenutnih mogućnosti Ministarstva znanosti i obrazovanja, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te škole domaćina – Prirodoslovno-grafičke škole u Zadru.
Molimo škole i mentore da način provedbe Smotre prilagode danom vremenskom okviru te da, ovisno o načinu rada i mogućnostima škole, obave potrebne pripreme za Smotru i u skladu s prijedlogom kriterija za Smotru, i dogovorno unutar škole, odaberu svoje predstavnike/učenike za ovogodišnju Državnu smotru.

Zahvaljujemo na razumijevanju te se veselimo ponovnom druženju!

Državno povjerenstvo i Prirodoslovno - grafička škola Zadar