oglasna ploča
Nagradni natječaj: “Student DIGI Award 2021”
Autor: Darko Pečanac, 5. 3. 2021.

Obavještavamo Vas kako je i ove godine pokrenut nagradni natječaj “Student DIGI Award 2021”, kojim se biraju najbolji hrvatski mladi inovatori.

Na natječaj koji organizira Jutarnji list u suradnji s europarlamentarcem Valterom Flegom, koji je izvjestitelj europskog programa Digitalna Europa, prijaviti se mogu svi studenti i učenici srednjih škola, kao i timovi studenata i učenika koji razvijaju svoje inovativno rješenje.

Najbolji projekt i tim osvaja novčanu nagradu iz fonda od 50.000 kuna. Osim toga, najbolji finalisti mogu ostvariti i pravo na mentorsku podršku Zagrebačkog inovacijskog centra (ZICER) za daljnji razvoj svoje inovacije, a deset najboljih projekata i inovatora biti će predstavljeno u tiskanom i digitalnom izdanju Jutarnjeg lista.

Na nagradni natječaj 'Student DIGI Award 2021' mogu se prijaviti sva inovativna rješenja, aplikacija, softver, hardver, proizvod. Glavno preporučeno područje su digitalne transformacije, robotika, „smart city“ i „smart villages“ rješenja, primjene strojnog učenja i umjetne inteligencije, a ostala preporučena područja su zdravlje i kvaliteta života, energija i održivi okoliš, promet i mobilnost, sigurnost, hrana i bio-ekonomija, moderno obrazovanje, turizam te edukacija.

Sve informacije i prijavni obrazac mogu se pronaći na sljedećim linkovima:

Pozivamo Vas na prijavu i srdačno Vas pozdravljamo te stojimo na raspolaganju za sve dodatne informacije,

Sonja König

Zagreb | Lokalni ured