Financijsko poslovanje

POZIV NA INTERVJU - Kemija
Autor: Anamarija Ivković, 10. 10. 2023.

Prirodoslovno-grafička škola

Z A D A R

Perivoj Vladimira Nazora 3

Zadar, 10. listopada  2023.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata po natječaju objavljenom  25.09.2023. na mrežnoj stranici  i oglasnoj ploči škole kao i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči HZZ-a, za radno mjesto nastavnik KEMIJE, nepuno radno vrijeme, 4 sata nastave (4/22) na ODREĐENO vrijeme, zamjena,

o b j a v lj u j e

P O Z I V    N A   I N T  E R V J U

Intervju (razgovor) s kandidatom   održat će se dana  16. listopada 2023. (ponedjeljak) u uredu ravnateljice,  prema sljedećem rasporedu:

(kandidati su poredani abecednim redom uz navođenje inicijala (prezime, ime)

PREZIME I IME

1.

B.M.

9:00

Kandidat koji ne pristupi intervjuu u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora  ne smatra se kandidatom.

Na intervju su pozvani kandidati s potpunom i pravodobnom natječajnom dokumentacijom.

Povjerenstvo na intervjuu utvrđuje: znanja, sposobnosti, interese, profesionalne ciljeve, rezultate ostvarene u dosadašnjem radu kao i motivaciju kandidata za rad u školi.

Nakon provedenog intervjua  Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na intervjuu.

Članovi  Povjerenstva vrednuju rezultat intervjua bodovima od 0 do 10. Smatra se da je kandidat zadovoljio ukoliko je ostavrio najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.

POVJERENSTVO ZA PROCJENU I VREDNOVANJE KANDIDATA