Erasmus+ CoLab - rezultati natječaja za sudionike mobilnosti
Autor: Anamarija Ivković, 17. 3. 2021.

Povjerenstvo za odabir sudionika mobilnosti u Erasmus+ CoLab projektu objavljuje konačnu ljestvicu poretka.

Rezultati su podijeljeni u pet grupa po obrazovnim smjerovima, a unutar svake grupe je točno određen broj mjesta po programima mobilnosti kako je navedeno u natječaju.

Učenici koji se nalaze ispod crte čine rezervnu listu sudionika. Učenici s rezervne liste će sudjelovati u svim pripremama kako bi mogli zauzeti oslobođeno mjesto i nesmetano sudjelovati u mobilnosti ukoliko oni s prve liste odustanu.

Medijski tehničari (4 sudionika mobilnosti za program Graphic Design for Wordpress)

Web dizajneri (4 sudionika mobilnosti za program Graphic Design for Wordpress)

Grafički urednici dizajneri (4 sudionika mobilnosti za program Graphic Design for Wordpress)

Kemijski tehničari (2 sudionika mobilnosti za program Analysis of wastewater and polluting gases)