Poziv na intervju - Glazbena umjetnost
Autor: Administrator , 19. 3. 2021.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata po natječaju objavljenom  08.03.2021. na mrežnoj stranici  i oglasnoj ploči škole kao i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči HZZ-a, za radno mjesto nastavnik GLAZBENE UMJETNOSTI, nepuno radno vrijeme, 2 sata nastave tjedno (2/21) na neodređeno, objavljuje POZIV NA INTERVJU.

Intervju (razgovor) s kandidatom održat će se dana 25. ožujka 2021. (četvrtak) u uredu ravnatelja prema sljedećem rasporedu: (kandidati su poredani abecednim redom uz navođenje inicijala (ime i prezime))

IME I PREZIME VRIJEME
1. J.J. 09:00
2. I.M.K 09:15
3. S.S. 09:30

Kandidat koji ne pristupi intervjuu u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora ne smatra se kandidatom.
Na intervju su pozvani kandidati s potpunom i pravodobnom natječajnom dokumentacijom.
Povjerenstvo na intervjuu utvrđuje: znanja, sposobnosti, interese, profesionalne ciljeve, rezultate ostvarene u dosadašnjem radu kao i motivaciju kandidata za rad u školi.
Nakon provedenog intervjua Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na intervjuu.
Članovi Povjerenstva vrednuju rezultat intervjua bodovima od 0 do 10. Smatra se da je kandidat zadovoljio ukoliko je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.
OBAVEZNO NOŠENJE ZAŠTITNE MASKE!

POVJERENSTVO ZA PROCJENU I VREDNOVANJE KANDIDATA