NATJEČAJ ZA UPIS U 1. RAZRED ŠK.GOD.2020./2021.-PROVJERA PREDZNANJA STRANOG JEZIKA (samo učenici koji u s.š. žele učiti jezik, koji nisu učili u o.š)
Autor: Maja Rep, 25. 6. 2020.

PROVJERA PREDZNANJA STRANOG JEZIKA (samo učenici koji u s.š. žele učiti jezik, koji nisu učili u o.š) - potreban pisani zahtjev učenika za provjeru 13.7.2020.

POTVRDA UPISA – svi učenici dostaviti upisnicu (printana iz sustava upisi.hr, potpisana od učenika i roditelja + svjedodžba medicine rada (samo kemijski tehničar) za ostale smjerove – potvrda školskog liječnika.

27.7.  od 8.00 do 12.00 sati – osobno doći u školu( tko nije u mogućnosti e mailom)

27.7. do 29.7. na e mail: bozena.mador-brkic1@skole.hr (dostaviti upisnicu skenirano ili slikano)