RITAM KULTURIZMA 2017
Autor: Administrator , 13. 5. 2017.

Učenici 1.d i 2.d razreda (Medijski tehničari)  ove su godine sudjelovali u Filmskoj radionici u sklopu projekta "Ritam kulturizma 2017" koju su organizirali studenti Odjela za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru.

U sklopu projekta održana je filmska radionica na kojoj su sudionici stekli nova znanja, zanimljiva iskustva i dobili detaljan uvid u proces stvaranja jednog videa, a sve to u suradnji s voditeljicom radionice  Ashley Colburn  – dvostrukom dobitnicom nagrade Emmy.

Radionica je trajala 4 dana, a cilj je bio izraditi promotivni film na zadanu temu. U petak, 12.5.2017. na Novom kampusu Sveučilišta u Zadru voditeljica Ashley Colburn  je održala predavanje i prezentirana su 4 promotivna filma  proizašla iz ove radionice u čijem su stvaranju velik udio imali naši vrijedni učenici.

„Ritam kulturizma“ organizira se već osmu godinu zaredom a cilj ovog studentskog projekta je obogatiti turističku ponudu grada Zadra izvan glavne turističke sezone, promovirati Odjel za turizam i komunikacijske znanosti, Sveučilište u Zadru, turizam grada Zadra i Zadarske županije, doprinijeti boljoj prezentaciji prirodnih i kulturnih resursa destinacije, ali isto tako omogućiti studentima da implementiraju stečena znanja i doprinesu turističkom razvoju destinacije.

Tema ovogodišnjeg projekta, koji se održavao od  10. do 13. svibnja, bila  je "Inovacije i održivost".

Filmske radionica: