Nagradni natječaj za izradu plakata za Međunarodni praznik rada
Autor: Administrator , 31. 1. 2017.

Savez samostalnih sindikata Hrvatske i Sekcija mladih SSSH raspisali su natječaj za izradu plakata za Međunarodni praznik rada.

Ovom se akcijom i ove godine prvenstveno želimo obratiti mlađoj populaciji, potaknuti je na razmišljanje o značaju i važnosti praznika rada i podići razinu svijesti o njegovom istinskom značenju i razlozima obilježavanja. Nadalje, akcijom želimo poduprijeti mlade, kreativne osobe, priznati njihov rad i omogućiti im da svoju kreativnost podijele s drugima, osiguravajući im prostor za izlaganje radova.

Tema ovogodišnjeg natječaja je Hrvatska zadovoljnih ljudi - moja vizija socijalno pravednog društva.

Sudionike natječaja pozivamo da idejnim rješenjima plakata izraze svoju viziju socijalno pravednog društva, odnosno Hrvatske u kojoj žive zadovoljni ljudi.

Vodeći računa o kvaliteti grafičkog i idejnog rješenja, ocjenjivački žiri izabrat će tri najbolja rada koja će biti nagrađena novčanom nagradom u iznosu 2.000 (1. mjesto), 1.000 (2. mjesto) i 500 kuna (3. mjesto).

Svi će pristigli radovi biti objavljeni na internetskoj i Facebook stranici SSSH, a tri najbolja rada i u glasilu SSSH „Sindikalna akcija“. Uz nagrađene, desetak najboljih i najoriginalnijih radova bit će izloženo na prigodnoj izložbi povodom Međunarodnog praznika rada u Radničkom domu u Zagrebu (Trg kralja Petra Krešimira IV br. 2), kao i u Tvornici kulture na obilježavanju Međunarodnog praznika rada u organizaciji SSSH.

Idejna rješenja šalju se u elektroničkom obliku najkasnije do 10. travnja 2017. godine, na e-mail: natjecaj@sssh.hr, s naznakom „Natječaj za Praznik rada“.

Prijave pristigle nakon navedenoga roka neće biti prihvaćene.

Dodatne  informacije: http://www.sssh.hr/hr/vise/sekcijamladih-68/natjecaj-sssh-i-sekcije-mladih-sssh-za-izradu-prvomajskog-plakata-2637