5. Državno natjecanje učenika/ca iz Obrazovnog sektora grafička tehnologija i audiovizualno oblikovanje
Autor: Administrator , 27. 4. 2013.

18. i 19. travnja 2013. u Graditeljskoj školi Čakovec održano je 5. državno natjecanje učenika/ca iz Obrazovnog sektora grafička tehnologija i audiovizualno oblikovanje. Na natjecanju su sudjelovale naše učenice Iva Juričić i Lara Šljepica (4D) i Tea Rudić (4C) s mentoricama prof. Vesnom Krnčević i prof. Martinom Perić. U sklopu natjecanja održana je i smotra fotografije i grafičkog dizajna na kojoj su sudjelovali i naši učenici...

Na natjecanju su sudjelovale škole: Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok, Elektrostrojarska škola Varaždin, Prirodoslovna  i  grafička škola Rijeka, Prirodoslovno  - grafička škola Zadar, Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju – Split,  Grafička škola u Zagrebu, Graditeljska škola Čakovec i Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek.

U toj konkurenciji iz područja Multimedije naše učenice Iva i Lara osvojile su 6. mjesto, dok je iz područja Grafičke tehnologije Tea osvojila izvrsno 3. mjesto!

U nenatjecateljskom dijelu, na smotri radova sa fotografijama su sudjelovale učenice: Lea Milić (2B), Karla Šaravanja (2B), Antea Knežević (3B) i Ivana Vukša (3B), a na smotri dizajna s plakatima učenici: Mihael Šare (2C), Andrea Taraš (3B), Ivan Deković (4D), Duje Miliša (4D) i Mate Predovan (4D).

Čestitamo svim učenicima i mentorima koji su sudjelovali na natjecanju i smotri.