Uvjeti za upis učenika u prvi razred u školskoj godini 2015./16.
Autor: Administrator , 8. 6. 2015.

Prirodoslovno-grafička škola u školskoj godini 2015./16. upisuje učenike u I. razred u 4 obrazovna programa, kako slijedi:

• ekološki tehničar - 24 učenika
  • grafički urednik-dizajner - 24 učenika
  • medijski tehničar - 12 učenika
  • web dizajner - 12 učenika

Za upis se boduje opći uspjeh od 5. do 8. razreda, te ocjene iz matematike, hrvatskog jezika i prvog stranog jezika u 7. i 8. razredu.

Za smjer ekološki tehničar dodatno se još boduju i ocjene iz biologije, geografije i kemije u 7. i 8. razredu.

Za smjerove medijski tehničar, web dizajner, grafički urednik-dizajner dodatno se još boduju i ocjene iz fizike, likovne kulture i tehničke kulture u 7. i 8. razredu.

Dodatnih provjera ove godine neće biti.

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednju školu mogu se pronaći u publikaciji „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2015./2016. – Idemo u srednju!“..