Natječaj za izradu logotipa i plakata za projekt RaSTEMo u znanosti
Autor: Administrator , 13. 10. 2021.

Dragi učenici pozivamo vas da se prijavite na natječaj za oblikovanje logotipa i plakata projekta RaSTEMo u znanosti

O projektu: Nastavnici prirodnih predmeta (fizika, kemija, biologija, geografija, matematika) će kroz radionice prenositi svoja znanja odgajateljima u vrtićima o pojedinim temama iz prirodoslovlja ( zrak, , valovi, energija...).
Cilj projekta je popularizacija znanosti u ranoj dobi i poticanje djece na drugačiji pogled na svijet oko sebe.

Cilj ovog natječaja je dobiti dizajnerska rješenja projekta, a kojima ćemo pojačati vidljivost i osnažiti vrijednost projekta.

UVJETI NATJEČAJA:

mogu sudjelovati svi učenici

broj radova po sudioniku: svaki sudionik može poslati maksimalno dva (2) rada

uz svaki poslani rad potrebno je napisati: ime i prezime autora, opis rada (nije obavezno).

Radove šaljite na mail: pgszadar@gmail.com, s naznakom „Za natječaj RaSTEMo u znanosti“

Format rada: do 30X45 cm (poželjno A4) – ako ćete logotip nacrtati te ga poslati elektroničkom poštom u obliku PDF dokumenta.

Predaja radova je do 15.11.2021.

Za više informacija slobodno nas kontaktirajte na pgszadar@gmail.com

Veselimo se vašim radovima!!